https://www.coffeeandcoaching.nl/blog/ik-wil-graag-bewijzen-dat-ik-goed-genoeg-ben/
https://vimeo.com/515774549
Mobiel: 06 4215 0722
Anders: Coach en trainer
Pleasen, aanpassen, perfectionisme, zelfkritiek, zelftwijfel en onzekerheid icm hoogbegaafdheid
Breaking The Pattern dmv Voice Dialogue (specialisme in trauma), NLP en systemisch werken
- verwerk je verleden en ontwikkel gezonde grenzen en patronen
Een mooie combinatie.
Je bent slim.
Je bent gevoelig.
Dus je kan goed denken, voelt veel aan, bent empathisch en je bedenkt met gemak creatieve oplossingen. Je ontwikkelt je graag.
Maar je denkt soms ook erg veel na over het leven, jezelf of anderen. Je past je vaak aan oftewel je bent goed geworden in pleasen.
Je vindt het moeilijk om al je ideeën en dromen om te zetten in actie en plannen. Perfectionistisch, kritisch, onzeker. Je stelt van alles uit en bent gewend om onder je niveau te presteren.
Je bent soms zo bezig met wat anderen denken, verwachten, voelen, dat je niet meer goed weet wat je zelf belangrijk vindt, wat je voelt, wat je wilt.
Welk patroon je ook hebt ontwikkeld, de wortels ervan zitten (vast) in je verleden. We kijken naar hoe het nu met je is en waar je in vastloopt, hoe jouw (trauma)verleden eruit zag en leggen de verbanden. Je stapt, rustig aan, uit de afhankelijkheid van goedkeuring en waardering door anderen naar de veiligheid van zelfzorg, zelfwaardering en zelfcompassie.
(Lees het blog 'Ik wil graag bewijzen dat ik goed genoeg ben') --> link staat bovenaan in mijn profiel!
Sinds 2009 actief als voice dialogue (systemisch) coach, later ook als NLP trainer.
Opleidingen gevolgd in NLP, Voice Dialogue, provocatief, systemisch en ontwikkelingsgericht coachen en counseling.
Ben coach voor hb drop-outs geweest bij Feniks Talent.
Assistent en co-trainer van Tijl Koenderink in 'Goed in je vel en tot je recht komen' voor hb volwassenen.
Afgelopen 12 jaar NLP begeleider, mentor en NLP trainer geweest.
Diverse trainingen op het gebied van persoonlijke ontwikkeling (van uitstellen naar doen, verminder je pleasegedrag, word vriendjes met je innerlijke criticus).
Ik geef Voice Dialogue Trainingen voor coaches, therapeuten en begeleiders.
Wat ik doe, in zowel coaching als training, is wezenlijk. Dwz we gaan de diepte in, naar de kern. Mijn coaching is niet voor doetjes (feedback van een cliënte ;-)). Je moet bereid zijn naar binnen te kijken: bewustwording is 1 en er iets mee doen is 2.
Veel cliënten hebben al tal van trajecten bij psychologen en therapeuten doorlopen, maar geen met zoveel impact als mijn traject.
"Mijn ideale client is zelfbewust, wil het graag 'anders', voelt de patronen en komt er zelf niet uit, deed het eerst vooral alleen, maar realiseert zich dat het misschien ook wel eens goed is een ander in te schakelen. En dan niet weer zo'n therapeut of psych die 'het volgens het boekje doet', maar iemand die van binnenuit snapt hoe je denkt, jou begrijpt in je complexiteit. Iemand die jou niet met bepaald sociaal gewenst gedrag weg laat komen, maar 'er bovenop zit' op een manier die jou het gevoel geeft een gelijke te zijn.
En ja.. dit wil jij ook, want je bent er wel echt klaar mee om jezelf weg te cijferen, je aan te passen en je uitgeput te voelen."
Elk traject is gericht op zelfkennis en zelfregie. Gezonde zelfzorg. Het ontwikkelen van (meer) zelfacceptatie, zelfvertrouwen en zelfwaardering én gezonde grenzen.
Waarom ik het doe:
Ik vind het zonde dat er zoveel mensen zijn met potentieel die daar niet mee naar buiten (durven) komen.
Ik vind het zonde als het gebrek aan rust in je hoofd (door pleasen, aanpassen, perfectionisme, zelfkritiek etc.) daar een reden van is.
Ik vind het zonde als je leeft in de veronderstelling dat je eerst voor de ander moet zorgen en dan pas voor jezelf.
Ook zonde als je denkt iets niet te kunnen en dan niet iets doet om dat alsnog te leren óf te beseffen dat je het wel kunt, maar gewoon nog niet durft.
Opleidingen:
Basis en gevorderd talentbegeleider hoogbegaafden (Novilo)
NLP Master Practitioner en NLP trainer (Novalife)
Oplossingsgericht coach (Mastercoaching)
Provocatief coach (IEP) en systemisch coach
Voice Dialogue (Voice Dialogue Instituut België) - trauma specialisatie
Co-trainer bij het Voice Dialogue Instituut België (trauma)
Co-trainer bij de Beroepscoach Nobco opleiding in Den Bosch van Mastercoaching Int.
Eenvoudig online je gratis intake boeken? www.coffeeandcoaching.nl/plan-een-gesprek
(knip en plak de link in je browser)
KRHB geregistreerd: Nee
Gratis parkeren
Gratis intake van 30 minuten (intake is mogelijk via Skype, Zoom en Facetime, maar mijn voorkeur heeft het wel om je persoonlijk te zien).
Boek eenvoudig je intake via www.coffeeandcoaching.nl/plan-een-gesprek
(knip en plak de link)